De elfde editie van THE LIFE I LIVE presenteerde 26 acts in de Haagse binnenstad, Elephant, Wies, Merol, Prins S. en de Geit, Dragonfruit en nog veel meer. Ondanks dat het dit jaar een kleinere opzet heeft zat de sfeer er goed in.
De pleinen voor de podia van het muziekfestival Life I Live in het centrum van Den Haag waren overvol met mensen die een gezellige avond hadden en los gingen op de muziek die overal te horen was. Bezoekers droegen Nederlandse vlaggen, oranje hoedjes en sjaals.
Vandaag 27 April staat er weer een ander feest voor de deur namelijk het KingsWorld Festival in het Zuiderpark wat ook echt een knaller gaat worden. Mocht je nog niks te doen hebben dan kan je hier nog de laatste tickets kopen.