De beloften van ADO Den Haag Vrouwen boden zaterdag op Houtrust fel weerstand tegen een versterkt FC Twente. Hoewel de Haagse ploeg agressief aan de wedstrijd begon en kansen creëerde via spelers als June Burgers en Jill van den Ende, stond het bij rust toch 0-2 voor de bezoekers.
In de tweede helft brachten invallers Isa van Schaik en Siwa Kuprowska nieuwe energie. Fleur Bol maakte het met een harde uithaal 1-2, maar Twente liep weer uit naar 1-4. Toch bleef ADO Den Haag vechten. Met een prachtig schot van Van den Ende en een rake strafschop van Bol kwam de eindstand op 3-4. Een heroïsche comeback bleef net buiten bereik.
Einde aan ongeslagen reeks Onder 17
Na bijna anderhalf seizoen ongeslagen te zijn, moesten de meiden Onder 17 van ADO Den Haag zaterdag hun meerdere erkennen in FC Rijnvogels. Een doelpunt kort voor rust bracht de 0-1 eindstand op het bord. Een gelijkmaker van Famke Krijger werd door de scheidsrechter afgekeurd.
Comeback Onder 16 tegen SVC 08
De meiden Onder 16 toonden veerkracht tegen de jongens Onder 15 van SVC 08. Na een vroege achterstand wisten ze met doelpunten de wedstrijd met 3-1 te winnen. Hun sterke optreden achter de Amerikaanse ambassade bracht een positieve afsluiting van een intensieve voetbaldag.
Bron: haagsetopsport.nl