De vrouwen van ADO Den Haag behaalden zondag hun eerste thuiszege van het seizoen door Excelsior met 4-0 te verslaan. Het publiek in het Bingoal Stadion genoot van vier fraaie treffers en een historische mijlpaal: Barbara Lorsheyd hield voor de honderdste keer de nul in het doel van ADO Den Haag.
Met Sandra van Tol als interim-trainer en Floortje Bol voor het eerst in de basis begon ADO in een vertrouwde 4-3-3-opstelling. Na een overtuigende start brak Manon van Raay in de 27ste minuut de ban met een schot dat via de keeper in de verre hoek verdween. Amper een minuut later kopte Bol de 2-0 binnen, gevolgd door een schitterende treffer van Iris Remmers: 3-0. Excelsior had voor rust geen antwoord op het aanvallende geweld van de Haagse ploeg.
In de tweede helft bleef ADO Den Haag domineren. Louise van Oosten tekende in de 63ste minuut na een scrimmage voor de 4-0, waarmee de eindstand werd bepaald. Barbara Lorsheyd leverde met een katachtige redding in de tweede helft een cruciale bijdrage aan haar honderdste clean sheet.
De overtuigende zege en historische mijlpaal onderstrepen de kracht van het team, dat zondag liet zien waartoe het in staat is. ADO Den Haag lijkt klaar om dit seizoen verder te bouwen aan succes.
Bron en foto: adodenhaag.nl