Het Paulus Schäfer – Joost Zoeteman Trio treedt op vrijdag 14 februari om 20:00 uur op in het Leonardo Royal Hotel aan de Van Stolkweg. Samen met bassist Bart Tarenskeen spelen gitaristen Schäfer en Zoeteman gypsy, jazz en swing in de serie Friday Night Jazz . Het concert wordt mede mogelijk gemaakt door de Stichting Jazz at the Club en het Podium De Nieuwe Kamer. Vooraf een kaartje kopen kan via deze link. Kopen aan de deur kan ook.
The Leonardo Royal Hotel borduurt voort op het rijke jazzverleden van het vroegere Promenade zoals het hotel eerder heette. Nog steeds organiseert de Haagse Jazzclub hier wekelijks zondagmiddagconcerten, veelal oude stijl, voor een trouw publiek. Voorafgaand aan Friday Night Jazz biedt het restaurant een speciaal menu aan en vertelt daar meer over via 070-3525161.
Gitarist, componist en docent Paulus Schäfer staat bekend als een van de beste gypsy-gitaristen van het land. Hij is geboren in een Nederlandse Sinti-gemeenschap waar hij zijn eerste gitaarlessen kreeg van Stochelo Rosenberg. Joost Zoeteman is bekend door zijn cross-over van jazz, gypsy jazz en hedendaagse invloeden. Bart Tarenskeen startte zijn muzikale loopbaan met de elektrische basgitaar. Hij studeerde aan het Conservatorium in Arnhem en begeleidde onder andere de muziek- en dansgroep Pandora uit Den Haag.
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen