01nov*Día de muertos

Evenementdetails

Op 1 november kan je Día de Muertos vieren op de Grote Markt in de binnenstad van Den Haag. Tijdens dit Mexicaanse feest wordt de ‘dag van de doden’ gevierd.

Bij de Zwarte Ruiter kun je de beste tequilas en mescal (een traditionele Mexicaanse drank gemaakt van agave) drinken. Het café zal versierd worden met een heftig doodskoppendecor en bloemen, er komt een schminkbar én de beste mariachibands uit het land komen optreden. Bovendien wordt vanwege het grote succes van eerdere edities naast de Zwarte Ruiter ook Café september omgetoverd tot Mexicaanse grond.

En even voor de duidelijkheid: dit is niet de avond om in je dagelijkse kloffie te verschijnen. Zo wil je door de doden toch niet gezien worden? Kom verkleed en laat je schminken!

Prijs

Gratis

Locatie

Diverse Locaties

Datum

1 november 2025 *