Facebook Twitter YouTube Instagram LinkedIn TikTok
    070online.nl
    • Home
    • Nieuws
    • Video
    • TV programma’s
    • Podcast
    • Radio
    • Agenda Tips
    • Over ons
      • Over ons
      • Steun ons
      • Adverteren | Sponsor
      • Video producties
        • Video producties
        • Video digitaliseren
      • Aankoop van beelden
      • Disclaimer/voorwaarden
      • Statistieken bezoekers aantallen
      • Videograaf gezocht!
      • Contact | Colofon
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    070online.nl
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok

    Bevrijdingsfestival de hele dag te volgen op Den Haag TV en hier op 070online.nl

    4 mei 2021

    Den Haag viert de vrijheid tijdens het Bevrijdingsfestival! Het festivalprogramma is in 2021 online te volgen door de geldende coronamaatregelen met o.a. de artiesten Davina Michelle, Tino Martin en Jonna Fraser. De veertien Bevrijdingsfestivals , waaronder Den Haag, bieden op Bevrijdingsdag een gezamenlijk online programma aan van meer dan 200 optredens en activiteiten. Dit jaar bezoek je dus niet één festival, maar 14 Bevrijdingsfestivals, gevuld met zang, dans, muziek, theater en gesprekken over vrijheid. De Ambassadeurs van de Vrijheid Davina Michelle, Tino Martin en Jonna Fraser verbinden de festivals met livestream vanuit een bijzondere locatie.

    Ambassadeurs van de Vrijheid
    Het Nationaal Comité 4 en 5 mei benoemt elk jaar Ambassadeurs van de Vrijheid die op 5 mei op de verschillende Bevrijdingsfestivals optreden. De artiesten worden normaal met helikopters van Defensie naar de festivals gevlogen. Dit jaar gaan ze op zoek naar wat vrijheid en onvrijheid voor hen betekent. Davina Michelle heeft haar eigen volgers opgeroepen om met haar van gedachten te wisselen over vrijheid. Zanger Tino Martin gaat samen met schrijver en journalist Natascha van Weezel naar Auschwitz om in gesprek te gaan over de Holocaust en rapper Jonna Fraser maakt een verhaal over afkomst: wat betekent zijn afkomst voor wie hij is? En hoe is dat voor anderen? Op de socialmediakanalen van de ambassadeurs en het Nationaal Comité 4 en 5 mei worden hun bevindingen in aanloop naar de Bevrijdingsfestivals gedeeld.

    Vrijheidsvuur
    Het Vrijheidsvuur wordt traditiegetrouw in de nacht van 4 op 5 mei opgehaald in Wageningen. Het vuur komt ‘s middags aan bij de festivals en wordt in alle veertien festivalsteden tegelijkertijd ontstoken. In Den Haag gebeurt dat bij het Kunstmuseum door minister-president Mark Rutte.

    Televisiestudio
    Nicolette Krul, vorig jaar nog één van de Haagse Vrijheidsambassadeurs, presenteert het negen uur durende programma vanuit een televisiestudio in de foyer van het PAARD.
    Het gehele programma is op 5 mei tussen 13.00 en 22.00 uur te zien op Den Haag TV en verschillende websites, waaronder Bevrijdingsfestivaldenhaag.nl, Bevrijdingsfestivals.nl, Denhaagfm.nl, Omroepwest.nl en natuurlijk hier op 070online.nl.
    Bovendien kan iedereen die dat wil het festival ook zelf streamen op de eigen website of social media.

    Programma Bevrijdingsfestival Den Haag 2021

    ASN BANK STAGE
    15.30 uur Van Wanko
    17.00 uur Handsome Poets
    19.15 uur Suzan & Freek
    20.30 uur Milow

    SENA PERFORMERS STAGE
    13.15-16.00 uur Finale Talent Event / Songs For Freedom met D. Meijer, Nordin, JOAZ, The Sin Bin en Blueside
    18.30 uur Lauwtje
    20.00 uur Merol

    AMBASSADEURS VAN DE VRIJHEID
    16.30 uur Jonna Fraser
    17.30 uur Tino Martin
    18.45 uur Davina Michelle

    MADURODAM
    21.00 uur DI-RECT

    VFONDS FOYER
    13.00-22.00 uur Centrale presentatie, interviews en reportages.

    Songs for Freedom – Talent Event
    Tijdens het Bevrijdingsfestival Den Haag vindt ook de eerder uitgestelde finale plaats van TALENT EVENT, de muziekwedstrijd voor jonge muzikanten uit Den Haag en omgeving, die dit jaar in het thema staat van Songs For Freedom. De strijd gaat tussen rappers D. MEIJER en NORDIN, rockbands THE SIN BIN en BLUESIDE, en het singer/songwritersduo JOAZ. De winnaar van deze wedstrijd gaat naar huis met duizend euro en mag onder meer optreden tijdens verschillende Haagse zomerfestivals in 2022. Ook gaat de winnaar enkele songs opnemen in de Basementstudio in Den Haag.

    Haagse Vrijheidsweken
    Het Bevrijdingsfestival Den Haag wordt ook dit jaar voorafgegaan door de Haagse Vrijheidsweken. Tientallen organisaties in de stad hebben daarvoor een speciaal programma samengesteld. Afhankelijk van de coronamaatregelen kunnen dat fysieke evenementen zijn of online. Van 10 april tot en met 10 mei ben je welkom bij een groot aantal (online) activiteiten, zoals debatten, lezingen, exposities, herdenkingen en filmvoorstellingen. Kijk op de website Haagsevrijheidsweken.nl voor het volledige programma.

    Meer informatie vind je op www.bevrijdingsfestivaldenhaag.nl

    www.facebook.com/bevrijdingsfestival – www.instagram.com/bevrijdingsfestivaldh – https://twitter.com/bevrijdingdh

    Deel dit artikel:
    Vorig ArtikelPetitie terugkeer van de nostalgische speelboot: ‘Die boot hoort bij Kijkduin’
    Volgend artikel Grote blunder Ikea voor gele stickers voor mensen zonder mondkapje

    Gerelateerde Berichten

    Nieuw techno-concept RICHTER in het Paard

    17 januari 2023

    070 Podcast 1 – Terugblik 2022

    24 december 2022

    Aanmeldtermijn Talent Event voor jonge muzikanten verlengd

    1 november 2022
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Instagram
    Instagram bericht 18148638928304521 Instagram bericht 18148638928304521
    Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee naar het oude Den Haag. Dit doen we door middel van oude vhs tapes te digitaliseren. In verloop van het programma zullen we het gaan uitbreiden met interviews met de gene die de tapes overhandigt. Heb jij dus nog oud Haags materiaal dan kan je contact met ons opnemen.

Deze VHS van Rave The City hebben we gekregen van Martin Simonis van Stappenindenhaag.nl

De eerste editie van het festival vond in 1991 plaats in Den Haag. Dat feest was georganiseerd door Stad Den Haag Records, Rotterdam Records en Radio Stad Den Haag. De feesten vonden tussen 1991 en 2001 meermaals doch onregelmatig plaats. Daarna zijn er nog verjaardagsedities geweest in 2005, 2007, 2012 en vervolgens in 2014. In 2006 werd een korte tournee door meerdere plaatsen in Nederland ondernomen.

Rave the City was er met de eerste editie in 1991 vroeg bij, en vormde een grondslag voor de Nederlandse hardcorescene. Verschillende andere Nederlandse hardcorefestivals, zoals Thunderdome, Hellraiser en ook Lucifer hebben zich door Rave the City laten inspireren.

In 2012 tekende het evenementenbureau Omnia Events voor de organisatie, in 2014 was dat het Haagse Elusive. #darkraver #martinsimonis #stappenindenhaag.nl #partymania
    Instagram bericht 17901203993708810 Instagram bericht 17901203993708810
    Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe k Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe kansen. Maak je dromen realiteit. We gaan knallen in 2023!
    Kijk vanavond om 18:00. 070online.nl Kijk vanavond om 18:00.

070online.nl
    #stappenindenhaag #partymania #070online #indysche #stappenindenhaag #partymania #070online #indyscheveningen
    Contact
    Contact

    De redactie staat altijd open voor suggesties en vragen. Heeft u een mening over een artikel, een suggestie voor de website of iets anders dat u graag onder onze aandacht wilt brengen, neem dan contact met ons op via onze CONTACT pagina.

    Postadres:
    Perenstraat 227
    2564 RZ Den Haag (Zuid Holland)

    Tel. 06 4816 2917
    (Bereikbaar op werkdagen van
    10:00-17:00 uur per whatsapp)

    E-mail: info@070online.nl

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Laatste berichten

    Groot nieuw tropisch festival in Scheveningen op 20 mei

    27 januari 2023

    Restaurant LEO’S International Flavors viert eenjarig bestaan

    26 januari 2023

    A12 bij Den Haag wordt zaterdag geblokkeerd

    26 januari 2023

    Studiekeuze Week en Open Dag ROC Mondriaan

    26 januari 2023

    Eerste paal voor De Schaloen de grond in

    26 januari 2023
    Steun ons
    Steun ons

    Bij 070online.nl zijn alle medewerkers op vrijwillige basis actief en ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

    070online.nl ontvangt geen subsidie en moeten daarom zelf inkomsten genereren.
    Dit doen wij doormiddel van advertenties en door jullie steun.

    Uw donatie wordt gebruikt voor apparatuur, onderhoud van de website, flyers en promotie. Alvast bedankt voor uw hulp.

    Klik hier voor meer informatie.

    • Home
    • Over ons
    • Steun ons
    • Adverteren | Sponsor
    • Video producties
    • Aankoop van beelden
    • Statistieken bezoekers aantallen
    • Videograaf gezocht!
    • Contact | Colofon
    © 070online.nl | 070tv.nl | 070producties.nl | 070video.nl | 070fm.nl | 070podcast.nl 2019 - 2023 Privacy, disclaimer & voorwaarden.

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.