Facebook Twitter YouTube Instagram LinkedIn
    070online.nl
    • Home
    • Nieuws
    • Video
    • Activiteiten
    • Cultuur
    • Uitgaan
    • Over ons
      • Over ons
      • Steun ons
      • Adverteren
      • Disclaimer/voorwaarden
      • Contact
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    070online.nl
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Cultuur

    Uit het Gareel Festival

    Zaterdag 7 mei 17:00 - 04:00 - The Grey Space in the Middle - Gratis
    2 mei 2022

    Op zaterdag 7 mei worden drie nieuwe exposities van Uit Het Gareel Festival geopend op verschillende plekken in de binnenstad van Den Haag onder het genot van een drankje en dansje.

    Op zaterdag 7 mei worden drie nieuwe exposities van Uit Het Gareel Festival geopend op verschillende plekken in de binnenstad van Den Haag onder het genot van een drankje en dansje. Tijdens het festival laat Uit Het Gareel op verschillende locaties lokaal talent zien; kunstexposities, kunsttour, muziekprogramma, clubprogramma, visuals, vinyl, slow fashion, printverkoop, spoken word en meer!

    Uit Het Gareel is een beweging die zich inzet voor het ontwikkelen van talent, het vormgeven van de stad en het stimuleren van sociale bijeenkomsten. “Onze missie is om een nieuwe golf van creativiteit te genereren en een nieuw publiek kennis te laten maken met de wondere wereld van de kunst in een onconventionele setting of buiten de gebaande paden.” – aldus Frederique de Zeeuw, oprichtster van Uit Het Gareel.

    Haagse kunstenaars
    Kunstwerken van de Haagse kunstenaars Art van Triest, Anna Nunes, Dünya Atay, Carmen Garcia, Erwin Verkade, Glitterstudio, JAWGEM, Marieke Matthijs, Marina Heuvelman, Niels Weerheim en Studio Poca zijn tijdens dit festival te zien. Verwacht installaties, schilderijen en objecten.

    Muziek
    Op elke locatie is de kunst te bekijken onder het genot van een drankje en dansje. In The Grey Space in the Middle wordt het muziekprogramma op de begane grond verzorgd door Studio Mammoet, in de kelder wordt de clubnacht door label TOZO gehost, in het Paardcafé vindt een take over plaats door Glitterstudio op kunst- en muzikaal gebied, de muziek in Zèta wordt verzorgd door collectief Disco in Paradise.

    Tour
    De grote opening van Uit Het Gareel is om 21:30 uur in The Grey Space in the Middle waarna er een kunsttour volgt waar je gratis aan kunt deelnemen. De tour gaat langs alle locaties waarbij de expositie worden geopend door spoken word artiest Dario Goldbach.

    Markt
    In The Grey Space in the Middle vindt een minimarket plaats waarbij je vinyl kan scoren van Beukwerk Records, slowfashion kan aanschaffen en patches kan naaien op je jas of tas bij De Naaierij en waar je prints kan scoren van de kunstenaars voor een betaalbaar prijsje.

    Donatie
    Als lokaal kunstcollectief vindt de organisatie het belangrijk dat het festival toegankelijk is voor iedereen daarom hebben is ervoor gekozen om de keuze van het entreebedrag bij de bezoeker te laten. Elke donatie wordt gewaardeerd, van €1,00- tot €100,00.

    Delen. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email WhatsApp
    Vorig ArtikelMet bus 23 weer naar Kijkduin
    Volgend artikel Dodenherdenking Den Haag: waar kan je herdenken of meedoen aan een stille tocht

    Gerelateerde Berichten

    Korthals Stuurman Theaterproducties – Gif

    17 mei 2022

    Titanic de musical

    17 mei 2022

    Festival Dag in de Branding – Edition 64

    11 mei 2022

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Instagram
    Instagram bericht 18204554434199470 Instagram bericht 18204554434199470
    Video Bierproeffestival den haag staat online. htt Video Bierproeffestival den haag staat online. https://youtu.be/vJHiq606QMs
    Filmen at Boekids Filmen at Boekids
    Vandaag waren we welkom bij Boektalk. Ook zullen w Vandaag waren we welkom bij Boektalk. Ook zullen we morgen en zondag filmen bij Boekids Festival in de Pip.
    LIVE on the BEACH 2022 | Celebrate the 90's - Afte LIVE on the BEACH 2022 | Celebrate the 90's - Aftermovie

Op vrijdagmiddag 13 mei is het eerste concert van @liveonthebeach_nl 2022 om 16.30 uur van start gegaan in Scheveningen.
Vandaag wordt de editie van Celebrate the 90’s gehouden met diverse artiesten met de bekende hits uit de jaren 90.

Zo werd het concert afgetrapt door DJ Dim die gevolgd wordt door Gerard Ekdom, Twenty4Seven, 2 Brothers on the 4th Floor, Vengaboys, Party Animals en een show van Charly Lownoise & Mental Theo.

#liveonthebeach 
#scheveningen 
#mentaltheo 
#charlielownoise 
#charlielownoisementaltheo 
#denhaag 
#vengaboys 
#2brotherts
    Ruwe edit klaar, morgen de Aftermovie in elkaar kn Ruwe edit klaar, morgen de Aftermovie in elkaar knutselen.
    Tips
    Tips

    De redactie staat altijd open voor suggesties en vragen. Heeft u een mening over een artikel, een suggestie voor de website of iets anders dat u graag onder onze aandacht wilt brengen, neem dan contact met ons op via onze CONTACT pagina.

    Volg ons ook op:

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Gezocht! Reporters, video & fotografen
    Gezocht! Reporters, video & fotografen

    Jij hebt aantoonbare ervaring met camerawerk en monteren en het zelf schrijven van artikelen.

    Je bent zowel een cameraman/-vrouw, fotograaf als journalist.

    Je kunt goed alleen werken en gaat geen enkel onderwerp uit de weg.

    Je bent creatief en niet op je mond gevallen.

    Klik hier voor meer informatie.

    recente berichten

    Dag van het Kasteel 2022

    23 mei 2022

    Nederlands Bierproeffestival in de Grote Kerk groot succes

    22 mei 2022

    Verzakte vloeren veroorzaken mogelijk een probleem bij de programmering Amare

    20 mei 2022

    Jazz in de Regentes

    20 mei 2022
    Copyright 070online.nl | 070tv.nl © 2019 - 2022 Privacy, disclaimer & voorwaarden.
    • Home
    • Over ons
    • Steun ons
    • Adverteren
    • Contact

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.