Facebook Twitter YouTube Instagram LinkedIn
    070online.nl
    • Home
    • Nieuws
    • Video
    • Activiteiten
    • Cultuur
    • Uitgaan
    • Over ons
      • Over ons
      • Steun ons
      • Adverteren
      • Aankoop van beelden
      • Disclaimer/voorwaarden
      • Contact
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    070online.nl
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Gemeente

    Subsidieregeling voor sociale en vitale stad nu veel eenvoudiger

    23 juni 2022
    Wethouder Kavita Parbhudayal bij de opening van het Seniorencafé: ‘We hebben geluisterd naar de stad en voor 2023 is de subsidieregeling aanzienlijk verbeterd en vereenvoudigd’; foto: Lotte van Uittert
    De subsidieregeling Samen Sociaal en Vitaal Den Haag 2022 is na aanbevelingen vanuit de stad aangepast en vereenvoudigd. De regeling moet de vitaliteit, zelfredzaamheid en participatie van kwetsbare inwoners helpen versterken. De subsidie voor 2023 kan vanaf 1 juli worden aangevraagd.

    “Toen wij vorig jaar de nieuwe subsidieregeling introduceerden, kregen we vanuit de politiek en de stad de kritiek dat die zowel in de uitvoering als in de uitwerking verre van perfect was. We hebben de regeling daarom versneld geëvalueerd en een aantal bijeenkomsten met betrokken organisaties belegd om te horen hoe wij de subsidieregeling kunnen verbeteren. We hebben geluisterd naar de stad en voor 2023 is de subsidieregeling dan ook aanzienlijk verbeterd en vereenvoudigd”, aldus wethouder Kavita Parbhudayal van Zorg, Jeugd en Volksgezondheid.

    Het stadsbestuur wil dat alle inwoners een zelfstandig leven kunnen leiden en volwaardig en betekenisvol aan de samenleving kunnen meedoen. Waar zij dit niet zelfstandig of met hulp van de omgeving kunnen, wil de gemeente inwoners ondersteunen.

    Ondersteuning
    “Met de regeling Samen Sociaal en Vitaal Den Haag mikken wij vooral op de ondersteuning van senioren, inwoners die kampen met de gevolgen van eenzaamheid, mantelzorgers, inwoners met een beperking, en kwetsbare inwoners die ondersteund worden door vrijwilligers”, aldus wethouder Parbhudayal.

    De subsidie voor 2023 kan vanaf 1 juli worden aangevraagd. Er zijn verschillende categorieën. Klik hier voor alle informatie over deze subsidie.

    Delen. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email WhatsApp
    Vorig ArtikelThe Last Time To See Me Before I Die – John Cleese
    Volgend artikel St. Paul & The Broken Bones @ Zuiderpark Live

    Gerelateerde Berichten

    Koning en minister-president bij Veteranendag in Den Haag

    Topdrukte verwacht op Scheveningen, gemeente neemt maatregelen

    Hagenaars samen tegen straatintimidatie

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Instagram
    De Aftermovie Den Haag Outdoor staat online op www De Aftermovie Den Haag Outdoor staat online op www.070online.nl

#denhaagoutdoor @denhaagoutdoor #malieveld #denhaag #070online #zuiderpark
    Den Haag Outdoor aftermovie staat online www.070on Den Haag Outdoor aftermovie staat online www.070online.nl
    6:50 in de ochtend maar ik ben al bezig met de mon 6:50 in de ochtend maar ik ben al bezig met de montage van Den Haag Outdoor. Wat een feest was dat.
    Den Haag Outdoor Den Haag Outdoor
    Den Haag outdoor gaat los Den Haag outdoor gaat los
    Den Haag Outdoor Den Haag Outdoor
    Tips
    Tips

    De redactie staat altijd open voor suggesties en vragen. Heeft u een mening over een artikel, een suggestie voor de website of iets anders dat u graag onder onze aandacht wilt brengen, neem dan contact met ons op via onze CONTACT pagina.

    Volg ons ook op:

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn
    Gezocht! Reporters, video & fotografen
    Gezocht! Reporters, video & fotografen

    Jij hebt aantoonbare ervaring met camerawerk en monteren en het zelf schrijven van artikelen.

    Je bent zowel een cameraman/-vrouw, fotograaf als journalist.

    Je kunt goed alleen werken en gaat geen enkel onderwerp uit de weg.

    Je bent creatief en niet op je mond gevallen.

    Klik hier voor meer informatie.

    recente berichten

    Fruit Festival in de Vruchtenbuurt druk en gezellig

    Veteranendag op het Malieveld is begonnen

    Gratis bier-ijs proeven bij nieuw craft-beer cafe van Kompaan

    Beeld en Geluid Den Haag introduceert instaprondleiding

    Copyright 070online.nl | 070tv.nl © 2019 - 2022 Privacy, disclaimer & voorwaarden.
    • Home
    • Over ons
    • Steun ons
    • Adverteren
    • Aankoop van beelden
    • Contact

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.