De opbouw van de eerste editie Pal Mundo (2022) in Den Haag is begonnen. Wij spraken eigenaar Patrick Paul Brahim over het Latin / Caribbean Festival.
Pal Mundo Festival vindt plaats op 2 en 3 juli 2022 in het Zuiderpark in Den Haag.
Evenementenorganisatie Pal Mundo organiseert jaarlijkse het grootste Latin en Caribbean festival van Europa. In 2014 vond het eerste indoorfestival plaats in Zoetermeerse Silverdome. Het festival vond vervolgens plaats in Rotterdam Ahoy. De eerste outdooreditie werd in 2018 georganiseerd in het Arenapark in Amsterdam.
Voor Pal Mundo’s 2022-editie verhuist het festival naar het Zuiderpark in Den Haag. Deze editie vormt tevens de start van het partnership met internationale festivalorganisator ALDA.
Nog geen ticket? Dan raden wij het echt aan om deze snel aan te schaffen. KOOP HIER JE TICKETS. Want dit is een festival want je echt niet wil gaan missen.
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen