Bron: haagsetopsport.nl
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl

Op zaterdag 11 januari begon BC Drop Shot het nieuwe jaar met een 1-7 overwinning uit bij 2dA Smashing. Coach Paul de Graaf had een gemengd team tot zijn beschikking, waaronder Nick Fransman, terug van blessure, en invalster Anissa Wongsodimedjo. Ondanks dat de competitie grotendeels beslist lijkt, was de mentaliteit goed.
In de herendubbel wonnen Nick Fransman en Timo Stoffelen na drie spannende games van Freek Golinski en Casper Spaans. De damesdubbel werd door Kelly van Buiten en Iris van Leijsen gewonnen, nadat ze in de eerste game moeite hadden, maar de tweede game overtuigend binnenhaalden.
Nick Fransman verloor zijn enkelspel in twee games van Rune van Dalm, maar Novi Wieland herstelde zich van een moeilijke start tegen Inger Pothuizen en won uiteindelijk. Lars Kros won zijn enkelspel van Timo Poos en Anissa Wongsodimedjo verloor nipt van Leonie Rovers.
De mixdubbel werd overtuigend gewonnen door Timo en Iris, terwijl Lars en Kelly de tweede gemengde dubbel in twee games veiligstelden. Met de eindstand van 1-7 vergrootte Drop Shot de voorsprong op Smashing tot 16 punten.
Volgende week, op 18 januari, reist Drop Shot naar Roosteren voor de volgende wedstrijd.
Bron: haagsetopsport.nl
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
070online.nl brengt dagelijks gratis nieuws en video’s uit Den Haag. Wij zijn een onafhankelijk platform, gemaakt door Haagse vrijwilligers.
Dit doen wij zonder structurele subsidie
van de Gemeente Den Haag.
Met jouw steun kunnen wij blijven investeren in journalistiek, videoproducties en onze website.
Steun 070online.nl – Klik hier en doneer
Adverteren op 070online.nl?
Bereik duizenden inwoners van Den Haag en omgeving.
Klik hier voor meer informatie
Samen houden we lokaal nieuws en onafhankelijke journalistiek in Den Haag mogelijk.
