Niks te doen donderdagavond? Naar het Paard dan, want daar speelt om acht in de avond de groep van trompettist Peter Somuah in de kleine zaal. Kaarten voor dit gezamenlijke concert van ProJazz en Paard zijn beschikbaar via deze Link.
Grootheden
Peter Somuah is een veelbelovende trompettist die met zijn warme, melancholische klanken zijn publiek diep raakt, weten ze bij ProJazz. “Geïnspireerd door grootheden als Miles Davis, Freddie Hubbard en Roy Hargrove, brengt Somuah een unieke mix van jazz, funk, soul en traditionele Ghanese muziek, met een moderne twist van elektronica. Zijn ritmische veelzijdigheid is geworteld in de rijke muziekcultuur van West-Afrika, wat zijn sound extra bijzonder maakt.”
Debuutalbum
Na het winnen van de Erasmus Jazz Award in 2021, veroverde Somuah ook de prestigieuze Edison Jazz Award in 2022 met zijn indrukwekkende debuutalbum Outer Space. In juni 2024 werkte hij samen met de WDR Big Band, waarbij zijn eigen composities tot leven werden gebracht onder leiding van de gerenommeerde dirigent Michael Mossman.
Peter Somuah – trompet/bandleider
Anton de Bruin – keyboards
Marijn van de Ven – bas
Jens Meijer – drums
Danny Rombout – percussie
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen

