ADO Den Haag heeft maandagavond twee kostbare punten laten liggen in de strijd om de bovenste plekken in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong FC Utrecht kwamen de Hagenaars niet verder dan een 1-1 gelijkspel, ondanks dat ze het grootste deel van de wedstrijd domineerden.
De thuisploeg kwam halverwege de eerste helft verrassend op voorsprong via een benutte strafschop van Ohio. ADO had het betere van het spel, maar miste scherpte in de afronding. Pas in de tweede helft wist aanvoerder Schalk de stand gelijk te trekken na goed voorbereidend werk van Rottier.
Beide ploegen eindigden het duel met tien man, nadat Sürmeli (ADO) en Dundas (Utrecht) rood kregen. In de slotfase kregen beide teams nog grote kansen op de overwinning, maar het bleef bij 1-1.
Vrijdag krijgt ADO Den Haag een nieuwe kans op drie punten in het thuisduel tegen Telstar.
Bron en volledig artikel: adodenhaag.nl
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen