Stephanie Struijk vervangt op vrijdag 18 september O’Dreams tijdens Acoustic Alley in Theater In de Steeg. De veelzijdige muzikante geeft tijdens de avond een voorproefje van haar nieuwe theatervoorstelling en brengt zowel oud als nieuw werk.
De wijziging in het programma volgt nadat O’Dreams heeft besloten de aanstaande theatertournee te annuleren.
Stephanie Struijk naar Acoustic Alley
Voor Acoustic Alley werd snel een vervangende act gevonden. Stephanie Struijk is momenteel bezig met de voorbereidingen voor haar nieuwe theatertournee en komt op vrijdag 18 september naar Den Haag.
Het wordt haar vierde optreden bij Acoustic Alley. Tijdens de avond presenteert ze een combinatie van oude en nieuwe nummers.
Struijk is bij veel muziekliefhebbers ook bekend onder haar vroegere artiestennaam Stevie Ann. Op negentienjarige leeftijd debuteerde ze met het album ‘Away From Here’. Ze stond vervolgens onder meer op grote festivals als Pinkpop.
In haar nieuwe theatervoorstelling kijkt Struijk terug op de afgelopen twintig jaar en blikt ze vooruit. Ze onderzoekt wat de tijd met iemand doet: wat verandert, wat wordt vergeten en wat hetzelfde blijft. Aan de hand van oude en nieuwe liedjes vertelt ze persoonlijke verhalen en herinneringen.
In de pers:
‘Met Dezelfde Zon toont Stephanie Struijk zichzelf in volle glorie aan de wereld’ – OOR
‘Op haar nieuwe album legt Struijk een groot talent voor het veelzeggende detail aan de dag.’ – Lust For Life Magazine
‘Het Nederlands blijkt Stephanie Struijk te passen als een goede jas, het levert zomaar haar beste plaat tot dusver op’ – Platomania
‘Een album om verliefd op de te worden’ – Trouw
Tickets blijven geldig
Bezoekers die al een kaart voor het optreden van O’Dreams hadden gekocht, zijn inmiddels geïnformeerd over de wijziging. De aangekochte tickets blijven geldig voor het optreden van Stephanie Struijk. Wie liever geen gebruikmaakt van de nieuwe voorstelling, kan het ticket laten restitueren.
Meer informatie over Acoustic Alley is te vinden via de website. Meer informatie over Stephanie Struijk en haar muziek staat op de website van Stephanie Struijk.
Bron: persbericht Acoustic Alley
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl

