Drie hoofdloze figuren zorgen van 21 tot en met 24 oktober 2026 voor bijzondere ontmoetingen in de Haagse binnenstad. Tijdens Festival De Betovering trekt het Duitse straattheatergezelschap Circolo met de act Headless – Madness door de Grote Marktstraat. De voorstelling is gratis toegankelijk en geschikt voor alle leeftijden.
De drie figuren zijn gekleed in hun beste zondagse outfits, maar missen hun hoofd. Ze bewegen zich op een stuurloze en chaotische manier door de winkelstraat, duiken onverwacht op in winkels en nemen plaats op terrassen. Met hun ongewone verschijning zorgen ze voor verbazing, verwarring en humoristische ontmoetingen met het winkelend publiek.
De figuren communiceren niet met gewone woorden, maar gebruiken een eigenzinnige combinatie van klanken en geluiden. Doordat ze onverwacht opduiken en geen vaste speelplek hebben, kunnen bezoekers ze op verschillende plekken in de binnenstad tegenkomen.
Gratis straattheater tijdens De Betovering
De voorstelling maakt deel uit van Festival De Betovering, het internationale kunstfestival voor kinderen dat tijdens de herfstvakantie plaatsvindt. Het festival brengt met deze straattheateract kunst en cultuur naar de openbare ruimte.
Van woensdag 21 tot en met zaterdag 24 oktober zijn de hoofdloze figuren tussen 12.00 en 17.00 uur te zien in de Grote Marktstraat. Bezoekers hoeven geen kaartje te kopen. Omdat er geen vaste speelplek is, is het volgens de organisatie vooral een kwestie van goed om zich heen kijken.
Meer informatie over het festival en het programma is te vinden op de website van Festival De Betovering.
Bron & foto: persbericht De Betovering
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl

