ADO Den Haag heeft besloten de samenwerking met hoofdtrainer Robin Peter te beëindigen. De tegenvallende sportieve resultaten, met zes punten uit de eerste elf Eredivisiewedstrijden, vormen de aanleiding voor dit besluit. Met handhaving als belangrijkste doelstelling heeft de club besloten dat een verandering in de technische leiding op dit moment noodzakelijk is.
Waardering
ADO Den Haag zegt met grote waardering terug te kijken op de prestaties van Peter. Onder zijn leiding werd de club afgelopen seizoen kampioen van de Keuken Kampioen Divisie en keerde ADO Den Haag met aantrekkelijk en aanvallend voetbal terug naar de Eredivisie. Technisch directeur Mark Wotte benadrukt dat dit besluit niets afdoet aan de waardering voor Peter en zijn prestaties: “Allereerst willen we Robin enorm bedanken voor alles wat hij voor ADO Den Haag heeft betekend. Met het kampioenschap en de promotie naar de Eredivisie heeft hij samen met zijn staf en de spelersgroep een fantastische prestatie geleverd. Een bijzondere prestatie die voor altijd onderdeel blijft van de geschiedenis van onze club.”
Onvoldoende
Steven Gunn vult daarbij aan: “Tegelijkertijd moeten we constateren dat zes punten uit elf wedstrijden is. Met handhaving als belangrijkste doelstelling hebben we daarom deze moeilijke beslissing genomen. Dat doet niets af aan onze waardering voor Robin. We bedanken hem voor zijn inzet en wensen hem alle succes in zijn verdere carrière.”
Totdat een nieuwe hoofdtrainer is aangesteld, neemt Levi Schwiebbe voorlopig de leiding over het eerste team op zich.
Bron: persbericht ADO Den Haag
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl


