Facebook Twitter YouTube Instagram LinkedIn TikTok
    070online.nl
    • Home
    • Nieuws
    • Video
    • TV programma’s
    • Podcast
    • Radio
    • Agenda Tips
    • Over ons
      • Over ons
      • Steun ons
      • Adverteren | Sponsor
      • Video producties
        • Video producties
        • Video digitaliseren
      • Aankoop van beelden
      • Disclaimer/voorwaarden
      • Statistieken bezoekers aantallen
      • Videograaf gezocht!
      • Contact | Colofon
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    070online.nl
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok

    Rapper Donnie en De Kraaien treden op in Den Haag bij het Boekidsfestival

    7 mei 2022

    Vier dagen met muziek, theater en leuke workshops. Het Boekidsfestival is er voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar. Bij Pip (Bink 36) en in de bibliotheek op het Spui is van 19 tot en met 22 mei ontzettend veel te doen. Het thema van het jeugdfestival is Wonderland.

    Een literair festival klinkt misschien niet heel erg interessant, maar er zijn echt gafe dingen te doen. Dat vertelt Gideon van Mojo over zijn werk met wereldsterren als Lady Gaga en OneDirection en zijn er optredens van De Kraaien, Donnie en Kinderkees.

    Programma:
    19 en 20 mei is er Boektalk bij de centrale bibliotheek voor en door jongeren. Maar iedereen mag er naar toe.

    Donderdag 19 mei:
    19:00 uur Tim den Heijer van Het Bromvlieg-effect
    20:30 uur Noah & Melissa ‘Hoe overleef ik mijn leeslijst’

    Vrijdag 20 mei:
    19:00 uur Gideon Karting (Mojo) ‘werk nooit met je idolen’ – over werken met wereldsterren
    20:30 uur Maria Genova ‘Komt een vrouw bij de h@cker. Een speciale gast demonstreert hoe een hack in z’n werk gaat

    Kosten voor een hele avond zijn 7,50 euro, voor een lezing los betaal je 5 euro. Klik hier voor de tickets.

    Boekidsfestival bij Pip aan de Binckhorst

    Zaterdag 21 mei van 12.00 tot 18.00 uur:
    Diede Zingt K3
    Pim en Pom en de beestenbende
    Op de rug van Bigi Kayman
    Ik ben Pippi niet!
    Arno & Tims swingorkest
    Het andere koekboek
    Bob Popcorn Wandert
    Alice in Wonderland
    Bubbeltent

    Zondag 22 mei van 12:00 tot 18:00 uur
    Donnie – De Kraaien
    Wonderbos
    Apennoten
    De meisjes
    Idje wil niet naar de kapper
    Het andere Koek Boek
    Bob Popcorn
    Alice in Wonderland
    Bubbeltent
    Kosten voor het hele weekend 22,50 euro en voor één dag betaal je 15 euro. Klik hier voor de tickets.

    Deel dit artikel:
    Vorig ArtikelNog 1 jaar en dan is de musical Les Misérables ook in Den Haag te zien
    Volgend artikel 14 mei protest bij Rotterdam The Hague Airport tegen overlast

    Gerelateerde Berichten

    Kunstmuseum organiseert weer busreizen voor gratis bezoek aan museum

    30 januari 2023

    Jongerenstadslab Den Haag, geef je input over het Haagse nachtleven

    21 januari 2023

    21 januari is er weer een groot Chinees Nieuwjaar

    17 januari 2023
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Instagram
    Nooit Meer Naar Huis organiseert feesten door heel Nooit Meer Naar Huis organiseert feesten door heel Nederland. En al drie keer was het een gigantisch succes en uitverkocht in Scheveningen. Na het Beachfestival, Beachclub Aan de Koot en op De Pier is nu de Haagse binnenstad aan de beurt.

Dj’s Stan Christ en Diøn, die eerder op het strand de hard techno tent afbraken, stonden vannacht te knallen. En was het weer geweldig om in het Paard te zijn met een techno evenement, van dit formaat is toch al snel 15 jaar geleden. Denk maar aan Housequake en Los.

Eindelijk is hard techno weer welkom in onze prachtige stad. En dit vraagt naar meer. NMNH is een voorbeeld voor een nieuwe generatie Techno in de hofstad.

#nmnh #paard #Diøn #stanchrist #nieuws #denhaag #cultuur #activiteiten #theater #festival #aftermovie #uitgaan #feesten #070online #070 #denhaag #070tv #070fm #070app #thehague #lahaya #haags #denhaagstaataan @nooitmeernaarhuis @stappenindenhaag @paard_denhaag
    Instagram bericht 18148638928304521 Instagram bericht 18148638928304521
    Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee naar het oude Den Haag. Dit doen we door middel van oude vhs tapes te digitaliseren. In verloop van het programma zullen we het gaan uitbreiden met interviews met de gene die de tapes overhandigt. Heb jij dus nog oud Haags materiaal dan kan je contact met ons opnemen.

Deze VHS van Rave The City hebben we gekregen van Martin Simonis van Stappenindenhaag.nl

De eerste editie van het festival vond in 1991 plaats in Den Haag. Dat feest was georganiseerd door Stad Den Haag Records, Rotterdam Records en Radio Stad Den Haag. De feesten vonden tussen 1991 en 2001 meermaals doch onregelmatig plaats. Daarna zijn er nog verjaardagsedities geweest in 2005, 2007, 2012 en vervolgens in 2014. In 2006 werd een korte tournee door meerdere plaatsen in Nederland ondernomen.

Rave the City was er met de eerste editie in 1991 vroeg bij, en vormde een grondslag voor de Nederlandse hardcorescene. Verschillende andere Nederlandse hardcorefestivals, zoals Thunderdome, Hellraiser en ook Lucifer hebben zich door Rave the City laten inspireren.

In 2012 tekende het evenementenbureau Omnia Events voor de organisatie, in 2014 was dat het Haagse Elusive. #darkraver #martinsimonis #stappenindenhaag.nl #partymania
    Instagram bericht 17901203993708810 Instagram bericht 17901203993708810
    Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe k Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe kansen. Maak je dromen realiteit. We gaan knallen in 2023!
    Kijk vanavond om 18:00. 070online.nl Kijk vanavond om 18:00.

070online.nl
    Contact
    Contact

    De redactie staat altijd open voor suggesties en vragen. Heeft u een mening over een artikel, een suggestie voor de website of iets anders dat u graag onder onze aandacht wilt brengen, neem dan contact met ons op via onze CONTACT pagina.

    Postadres:
    Perenstraat 227
    2564 RZ Den Haag (Zuid Holland)

    Tel. 06 4816 2917
    (Bereikbaar op werkdagen van
    10:00-17:00 uur per whatsapp)

    E-mail: info@070online.nl

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Laatste berichten

    Staedion helpt huurders met energiebesparende producten

    30 januari 2023

    Kunstmuseum organiseert weer busreizen voor gratis bezoek aan museum

    30 januari 2023

    NMNH knalt het dak van Poppodium Paard eraf

    29 januari 2023

    Groot nieuw tropisch festival in Scheveningen op 20 mei

    27 januari 2023

    Restaurant LEO’S International Flavors viert eenjarig bestaan

    26 januari 2023
    Steun ons
    Steun ons

    Bij 070online.nl zijn alle medewerkers op vrijwillige basis actief en ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

    070online.nl ontvangt geen subsidie en moeten daarom zelf inkomsten genereren.
    Dit doen wij doormiddel van advertenties en door jullie steun.

    Uw donatie wordt gebruikt voor apparatuur, onderhoud van de website, flyers en promotie. Alvast bedankt voor uw hulp.

    Klik hier voor meer informatie.

    • Home
    • Over ons
    • Steun ons
    • Adverteren | Sponsor
    • Video producties
    • Aankoop van beelden
    • Statistieken bezoekers aantallen
    • Videograaf gezocht!
    • Contact | Colofon
    © 070online.nl | 070tv.nl | 070producties.nl | 070video.nl | 070fm.nl | 070podcast.nl 2019 - 2023 Privacy, disclaimer & voorwaarden.

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.