Facebook Twitter YouTube Instagram LinkedIn TikTok
    070online.nl
    • Home
    • Nieuws
    • Video
    • TV programma’s
    • Podcast
    • Radio
    • Agenda Tips
    • Over ons
      • Over ons
      • Steun ons
      • Adverteren | Sponsor
      • Video producties
        • Video producties
        • Video digitaliseren
      • Aankoop van beelden
      • Disclaimer/voorwaarden
      • Statistieken bezoekers aantallen
      • Videograaf gezocht!
      • Contact | Colofon
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    070online.nl
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok

    A Mile in My Shoes

    Donderdag 9 juni 12:00 - 18:00 Amare Gratis
    7 juni 2022

    Winternachten is erin geslaagd A Mile in My Shoes, een interactief kunstproject van de Britse kunstenaar Clare Patey naar Den Haag te halen, waarbij bezoekers letterlijk in de schoenen van een ander kunnen staan en iemands verhaal horen tijdens een korte wandeling. Voor Winternachten werden Haagse verhalen toegevoegd aan de ‘schoenendoos’.

    Voor de Nederlandse première van dit internationaal succesvolle project zijn de afgelopen weken dertig gloednieuwe, Nederlandstalige en grotendeels Haagse verhalen toegevoegd aan de collectie. Op een briljante manier onderzoekt A Mile in My Shoes hoe storytelling een persoonlijke relatie verandert en hoe de kracht van empathie vooroordelen en conflicten tegengaat. Want als je de ander z’n verhaal kent, hoe kun je hem dan nog afwijzen?

    Kom tien minuutjes wandelen en luisteren naar deze bijzondere verhalen! Deelname is gratis, je hebt geen ticket of reservering nodig. Er zijn ook Engelstalige verhalen beschikbaar. De Haagse verhalen zijn verzameld en opgenomen door: Alma Apt, Lex Bohlmeijer, Annemarie de Bruijn, Hasan Gök, Meltem Halaceli, Gerlinda Heywegen, Fleur Jeras, Joëlle Koorneef, Shantie Singh en Ellen Walraven.

    A Mile in My Shoes is gratis te bezoeken op het Spuiplein vanaf donderdag 9 juni en vanaf 22 juni verhuist de ‘schoenendoos’ naar het Zuiderparktheater. Tot 17 juli kun je op woensdag, zaterdag en zondag in iemands anders schoenen stappen.

    Deel dit artikel:
    Vorig ArtikelJUMP Festival
    Volgend artikel Digitale proef met ‘Crowd Safety Manager’ om beter te anticiperen op drukte in Scheveningen

    Gerelateerde Berichten

    Expositie van het geborduurde bos

    11 november 2022

    Fotograaf Jonas Bendiksen daagt bezoeker uit kritisch te kijken

    20 oktober 2022

    Geef jouw mening over het culturele aanbod in Den Haag

    19 oktober 2022
    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Instagram
    Nooit Meer Naar Huis organiseert feesten door heel Nooit Meer Naar Huis organiseert feesten door heel Nederland. En al drie keer was het een gigantisch succes en uitverkocht in Scheveningen. Na het Beachfestival, Beachclub Aan de Koot en op De Pier is nu de Haagse binnenstad aan de beurt.

Dj’s Stan Christ en Diøn, die eerder op het strand de hard techno tent afbraken, stonden vannacht te knallen. En was het weer geweldig om in het Paard te zijn met een techno evenement, van dit formaat is toch al snel 15 jaar geleden. Denk maar aan Housequake en Los.

Eindelijk is hard techno weer welkom in onze prachtige stad. En dit vraagt naar meer. NMNH is een voorbeeld voor een nieuwe generatie Techno in de hofstad.

#nmnh #paard #Diøn #stanchrist #nieuws #denhaag #cultuur #activiteiten #theater #festival #aftermovie #uitgaan #feesten #070online #070 #denhaag #070tv #070fm #070app #thehague #lahaya #haags #denhaagstaataan @nooitmeernaarhuis @stappenindenhaag @paard_denhaag
    Instagram bericht 18148638928304521 Instagram bericht 18148638928304521
    Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee Met het programma TERUG IN DE TIJD nemen we je mee naar het oude Den Haag. Dit doen we door middel van oude vhs tapes te digitaliseren. In verloop van het programma zullen we het gaan uitbreiden met interviews met de gene die de tapes overhandigt. Heb jij dus nog oud Haags materiaal dan kan je contact met ons opnemen.

Deze VHS van Rave The City hebben we gekregen van Martin Simonis van Stappenindenhaag.nl

De eerste editie van het festival vond in 1991 plaats in Den Haag. Dat feest was georganiseerd door Stad Den Haag Records, Rotterdam Records en Radio Stad Den Haag. De feesten vonden tussen 1991 en 2001 meermaals doch onregelmatig plaats. Daarna zijn er nog verjaardagsedities geweest in 2005, 2007, 2012 en vervolgens in 2014. In 2006 werd een korte tournee door meerdere plaatsen in Nederland ondernomen.

Rave the City was er met de eerste editie in 1991 vroeg bij, en vormde een grondslag voor de Nederlandse hardcorescene. Verschillende andere Nederlandse hardcorefestivals, zoals Thunderdome, Hellraiser en ook Lucifer hebben zich door Rave the City laten inspireren.

In 2012 tekende het evenementenbureau Omnia Events voor de organisatie, in 2014 was dat het Haagse Elusive. #darkraver #martinsimonis #stappenindenhaag.nl #partymania
    Instagram bericht 17901203993708810 Instagram bericht 17901203993708810
    Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe k Iedereen een prachtig nieuwjaar met mooie nieuwe kansen. Maak je dromen realiteit. We gaan knallen in 2023!
    Kijk vanavond om 18:00. 070online.nl Kijk vanavond om 18:00.

070online.nl
    Contact
    Contact

    De redactie staat altijd open voor suggesties en vragen. Heeft u een mening over een artikel, een suggestie voor de website of iets anders dat u graag onder onze aandacht wilt brengen, neem dan contact met ons op via onze CONTACT pagina.

    Postadres:
    Perenstraat 227
    2564 RZ Den Haag (Zuid Holland)

    Tel. 06 4816 2917
    (Bereikbaar op werkdagen van
    10:00-17:00 uur per whatsapp)

    E-mail: info@070online.nl

    Facebook Twitter Instagram YouTube LinkedIn TikTok
    Laatste berichten

    Staedion helpt huurders met energiebesparende producten

    30 januari 2023

    Kunstmuseum organiseert weer busreizen voor gratis bezoek aan museum

    30 januari 2023

    NMNH knalt het dak van Poppodium Paard eraf

    29 januari 2023

    Groot nieuw tropisch festival in Scheveningen op 20 mei

    27 januari 2023

    Restaurant LEO’S International Flavors viert eenjarig bestaan

    26 januari 2023
    Steun ons
    Steun ons

    Bij 070online.nl zijn alle medewerkers op vrijwillige basis actief en ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden.

    070online.nl ontvangt geen subsidie en moeten daarom zelf inkomsten genereren.
    Dit doen wij doormiddel van advertenties en door jullie steun.

    Uw donatie wordt gebruikt voor apparatuur, onderhoud van de website, flyers en promotie. Alvast bedankt voor uw hulp.

    Klik hier voor meer informatie.

    • Home
    • Over ons
    • Steun ons
    • Adverteren | Sponsor
    • Video producties
    • Aankoop van beelden
    • Statistieken bezoekers aantallen
    • Videograaf gezocht!
    • Contact | Colofon
    © 070online.nl | 070tv.nl | 070producties.nl | 070video.nl | 070fm.nl | 070podcast.nl 2019 - 2023 Privacy, disclaimer & voorwaarden.

    Typ hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.