Op zaterdag 5 juli vindt de vierde editie van het Segbroek Festival plaats in het winkelgebied De Fahrenheit. Van 10:00 tot 21:00 uur barst het van de activiteiten in de Fahrenheitstraat, Thomsonplein en Thomsonlaan – en dat allemaal autovrij.
Winkeliers
Verwacht een dag vol muziek, creativiteit, lekker eten en gezelligheid. Struin over de lifestyle markt met stands van lokale makers, de winkeliers uit de straat laten zich zelf van hun beste kant zien en scoor de nieuwste zomermode. Kids genieten van het uitgebreide kinderprogramma op het podium bij Bennies Playground en op de stormbaan, bungytrampoline, minigolf kunnen ze helemaal los. Er is schminken, carrousel en een creatieve Kunsthoek.
Vibes
Vanaf 13:00 uur zorgen Haagse pop artiesten Cha Cha Chaline, Project 2.0, Skafenhage, Ragmob en Aymar Torres voor zomerse vibes. Het podiumprogramma gaat door tot 21:00 uur. Een rijk assortiment van foodtrucks staat klaar én er is een potje jeux de boules te spelen. Of je nou met je gezin komt of spontaan vrienden tegen het lijf loopt – het wordt een dag vol plezier in Segbroek.
Gezin
“De start van de zomer vieren we weer met dit gezellige zomerfestival,” zegt bestuurslid Marjolein Leferink van de winkeliersvereniging. “De zonnige muziek van allemaal Haagse artiesten, leuke kraampjes voor lifestyleproducten en natuurlijk alles wat onze eigen winkeliers laten zien. Het is echt een dag voor het hele gezin!”
Het Segbroek Festival wordt georganiseerd en aangeboden door winkelgebied De Fahrenheit, BIZ Vastgoed Fahrenheit en Kreativ Events.
Bron: Via persbericht van Ensanne
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen