Goed nieuws voor de peuterspeeltuin Bokkefort: het nieuwe hekje tussen de speeltoestellen en het Lange Houtwegpad is, na vragen van het CDA, geplaatst! Daarmee is de speeltuin een stuk veiliger geworden voor de allerkleinsten. Bewoners en ouders van de spelende kinderen maken zich al lange tijd zorgen over de veiligheid van de peuterspeeltuin.
CDA-raadslid Kavish Partiman en fractievertegenwoordiger Astrid Frey stelde eerder vragen aan het college over de situatie in de speeltuin, nadat bewoners en gebruikers hun zorgen over de veiligheid kenbaar maakte.
“Ouders moeten hun kinderen met een gerust hart kunnen laten spelen. Daarom hebben wij het initiatief genomen om dit punt aan te kaarten. Mooi dat het college nu de zorgen van bewoners serieus neemt en het hekje heeft geplaatst.” Astrid Frey, fractievertegenwoordiger
Naast het hekje onderzoekt de gemeente nog hoe het gebied verder kan worden vergroend, zodat de speeltuin niet alleen veilig maar ook nog aantrekkelijker wordt.
Het CDA Den Haag is blij dat er geluisterd is naar de signalen uit de buurt. “Dit laat zien dat meedenken en meedoen loont. Samen maken we Den Haag veilig en een fijne plek om op te groeien” aldus Partiman.
Bron: Via persbericht van Fractie CDA Den Haag
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag?
Abonneer je nu op de 070online.nl-nieuwsbrief
070online.nl brengt Haags nieuws zonder subsidie dankzij vrijwilligers en jouw steun!
Klik hier om een donatie te doen

