Klik op het tandwiel-icoon in de speler en kies Subtitles/CC om ondertiteling in te schakelen.
De 19e editie van het Ondernemersgala Den Haag stond in het teken van ontmoeting, samenwerking en maatschappelijke impact. Met een volle zaal, nieuwe gezichten en een energieke sfeer kijkt de organisatie terug op een geslaagde avond waarin ondernemers en politiek elkaar vonden.
Het gala bouwt jaarlijks verder op een vaste formule, waarbij de nadruk ligt op verbinding en het gezamenlijk realiseren van impact. Die insteek was volgens de organisatie duidelijk merkbaar tijdens de avond, waar volop werd genetwerkt en ideeën werden uitgewisseld.
Een opvallende rol was weggelegd voor de studenten van ROC Mondriaan. Zij verzorgden zowel de bediening als de keuken en deden dat op hoog niveau. De gerechten waren geïnspireerd op Haagse horecanamen zoals Tio Bigotes, Beachclub Suiderstrand, Oceans, La Petite Encore en Opa Pino. Aan tafel werd niet alleen gegeten, maar vooral ook gesproken en verbonden.
Het entertainment beperkte zich niet tot het podium. Artiest Emanuel bewoog zich muzikaal tussen het publiek, terwijl The Recipe met twee optredens de zaal wist mee te krijgen. De avond werd afgesloten door DJ Patriez, die de energie tot het einde vasthield.
De veiling zorgde voor spanning en betrokkenheid. Een van de blikvangers was een wedstrijd bij ADO Den Haag samen met burgemeester Jan van Zanen. Ook VIP-tickets voor Live op the Beach trokken veel interesse. Het hoogste bod ging naar een arrangement van Savarin, House of Caviar en Villa La Ruche, inclusief een koetsrit van Stalhouderij Hanemaaijer. Dit kavel bracht 14.000 euro op.
De presentatie lag in handen van Wiesje Bo Hillen en Rutger Vermast, die de avond met tempo en humor begeleidden. Vermast trad daarnaast op als veilingmeester.
De opbrengsten van het gala komen ten goede aan My Lima Lima en Stichting Vitalis. My Lima Lima werden vertegenwoordigd door Eloise van Oranje-Nassau en Laurentien van Oranje-Nassau. Met de opbrengst krijgt onder meer het Maatjes-project van Vitalis een financiële impuls. Daarnaast is een eerste stap gezet voor de campagne “Eén bril. Een wereld van verschil”, die jongeren beter toegang moet geven tot een bril en daarmee hun kansen vergroot.
De organisatie spreekt van een sterke editie, met positieve reacties uit de zaal en nieuwe energie voor de toekomst. De voorbereidingen voor de 20e editie zijn inmiddels in zicht.
Bron: eigen verslaggeving
* De ondertitels zijn automatisch vertaald via YouTube; taalfouten of onduidelijkheden voorbehouden.
Heb jij leuke nieuws tips of opmerkingen voor de redactie?
Stuur dan een bericht naar ons via: info@070online.nl















